Sırma Karaca Logo
MENÜ

Sağlıklı Cilt Bakımı

Çorlu Cilt Bakımı

Cilt ve vücut bakımı günümüzde eskiye oranla iyice yaygınlaşmış durumda. Üstelik sadece kadınlar değil artık erkekler de bu bakımlara ilgi duymaya başlamıştır. Gidilecek merkezin tecrübesi, bilinirliği, müşteri memnuniyetleri ve yorumları, bakımı yapacak personellerin yetkinliği; cilt ve vücut bakımında ilk dikkat edilmesi gereken unsurdur. Çorlu cilt bakımı konusunda da diğer konular gibi gelişme göstermekte.

Çorlu’da Cilt Bakım Merkezi

Çorlu cilt bakımı merkezlerinden biri de Dermokozmetik Uzmanı ve Estetisyen Sırma Karaca’nın açtığı güzellik merkezidir. Bu merkezde birçok işlem profesyonelce yapılmaktadır.

Sırma Karaca Güzellik Merkezi’nde Hangi İşlemler Yapılır?

Klasik bakım, medikal bakım, yaşlanma karşıtı bakımlar, vakumlu derinlemesine bakımlar gibi işlemler yapılmaktadır. Bunların yanı sıra leke tedavisi, iğnesiz mezoterapi, buz lazer, ameliyatsız yüz germe işlemleri de mevcuttur. Sırma Karaca Güzellik Merkezi'nde işlemler özenle seçilen makineler ve ekipmanlar yardımıyla yapılmaktadır. Çalışanlar da danışanlarıyla son derece hassas ve özenli bir şekilde ilgilenmektedir. Bu merkezde yirmi yıllık bir deneyimle çalışmaktadır. Bu nedenle her türlü cilt bakım işlemi bu merkezde güvenle yaptırılabilir.

0%